CYEL18V5123-200BKXE
Radiation tolerant, low-power, high bandwidth Pseudostatic RAM (pSRAM) in a small footprint
Content could not be loaded
CYEL18V5123-200BKXE
CYEL18V5123-200BKXE
商品详情
  • 密度
    512 MBit
  • 封装
    PG-BGA-24
  • 工作温度 范围
    -40 °C 至 125 °C
  • 工作电压 范围
    1.7 V 至 2 V
  • 工作电压
    1.8 V
  • 引线球表面
    Sn/Ag/Cu
  • 接口
    xSPI (Octal)
  • 接口频率(SDR/DDR) (MHz)
    - / 200
  • 系列
    KS-3
  • 认证标准
    Automotive
OPN
CYEL18V5123200BKXEXQSA1
产品状态 active and preferred
英飞凌封装名称
封装名 BGA-24 (002-15550)
包装尺寸 338
包装类型 TRAY
湿度 3
防潮包装 DRY
英飞凌封装名称
封装名 BGA-24 (002-15550)
包装尺寸 338
包装类型 TRAY
湿度 3
防潮包装 DRY
无铅
无卤素
符合 RoHS 标准
特性
  • 512 Mbit density
  • Octal SPI (x8) interface
  • 200 MHz per channel
  • Up to 1.6 Gbps data throughput
  • Single-chip select
  • -40⁰C to +125⁰C operating temperature
  • Low pin count 24-ball FBGA
  • 100Krad (Si) TID
产品优势
  • AEC-Q100 certified
  • ROHS compliant
  • Single Lot Date Code (SLDC)
  • 100% electrical testing coverage